Kim jesteśmy?

Strona główna » Kim jesteśmy?

Czy wiesz, że wysokie ciśnienie wpływa korzystnie na samopoczucie? Nie? Zatem z nami szybko się o tym przekonasz. Umiemy używać go dla poprawy nastroju, a nawet kształtowania materii. Przekonaj się, jakie to proste! Postaw z nami na nowoczesne mycie i impregnację. Wygodnie, oszczędnie, bezpiecznie. Na Twoich oczach.

Nie możesz już patrzeć na swoje ogrodzenie, elewację, podjazd czy taras? Czujesz, że Twój samochód pragnąłby zacząć nowe życie? Masz dość spędzania czasu – a przecież trzeba to zrobić – na czyszczeniu sprzętu? Portfel się kurczy a plamy z dywanów i foteli wciąż nie schodzą(w przeciwieństwie do pieniędzy na detergenty) wciąż nie schodzą? I ten ciągły kaszel lub kichanie w czystym pomieszczeniu lub aucie? Istnieje jedno zaklęcie rozwiązujące te i podobne problemy. A brzmi ono: Impregno!

Oto zjawiamy się my. Mamy w zestawie usługi porządkowe przy użyciu wysokociśnieniowego Karchera, nowoczesnych technologii i wysokiej jakości środków czyszczących. W ofercie Impregno znajdziesz takie usługi porządkowe jak:

Choć naszym fachem jest eliminowanie tego, co niechciane, w rękawie mamy dla Ciebie kilka profitów. Z Impregno nie tylko pozbywasz się plam i brudu. Zyskujesz bowiem:

  • CZAS, ponieważ świadczymy usługi mobilne i wykonujemy wszystko za Ciebie,
  • ZDROWIE, ponieważ czyste oraz zadbane dom, ogród, samochód czy zakład pracy są wolne od grzybów, roztoczy, bakterii bądź drobnoustrojów i ich szkodliwego działania,
  • BEZPIECZEŃSTWO, gdyż regularnie czyszczone i konserwowane dachy, elewacja czy sprzęt są trwalsze, mniej podatne na usterki, a także skuteczniej spełniają funkcję ochronną,
  • PIENIĄDZE, ponieważ profesjonalna impregnacja to trwałość na lata, dzięki której unikniesz usterek i wymiany elementów infrastruktury bądź sprzętu

Już wiesz, jak za pomocą wysokiego ciśnienia zmieniamy nastroje na lepsze? Usługi porządkowe Impregno to rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i profesjonalizm, dbających o bezpieczeństwo i detale. Stworzymy Twój świat na nowo!